7 Yaratıcı İş Fikri

0 24

İş fikirlerinizin fazlasıyla aptalca olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ancak dünyanın bir köşesinde sizden çok daha aptalca fikirler bulup hayata geçiren ve ciddi paralar kazanan binlerce insan olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Fikriniz ne kadar aptalca ya da sıra dışı olursa olsun tutma potansiyeli var ise; denemenizde fayda bulunuyor. En karlı girişimler bir dönem insanların ihtiyaç açıklarından yola çıkılarak bulunan fikirlerdir. Bunu hiçbir zaman unutmayın. Fikriniz insanları ilgilendiriyorsa tutmaması için hiçbir neden bulunmuyor. İyi bir alt yapı çalışması ve uygun pazarlama teknikleriyle kısa zamanda sonuca ulaşmak mümkün.

Yaratıcı İş Fikirleri

Phusi Scooter

Kendi kendini dengeleyen ve vücut tepkilerine göre çalışan uçan kaykay. Kulağa hoş geliyor öyle değil mi? Muhtemelen fikrin sahibi fikrini birilerine anlattığında dalga geçilmiştir. Güzel bir fikir ve para kazanma.

Hello Way, Cilt Bakımı Teknolojisi

Akıllı telefona bağlayabileceğiniz cihaz cildinizin neye ihtiyaç duyduğunu açık açık ifade ediyor ve kişisel bakımınızı destekliyor.

Tobias Becs, Futbol Performansçısı

Herkesin yapacağı bir iş olmamakla birlikte özel yetenek gerektirir.Dünyanın en iyi futbol freestyler’larından biri olarak nitelendirilen Tobias Becs bu anlamda markalaşmış isimlerden.

Dahlia Galler, Sahne Stilisti

Dergi, katalog gibi dökümanlarda öğelerin muhteşem uyumunun sebebi hep merak edilir. Dahlia Gailer gıda ve giyim alanında en sıradan görünümleri kamera önünde muhteşem kılıyor.

Preg Dance, Egzersiz Sınıfları

Hamile kadınların hemen hepsi güvenli egzersizler konusunda bilgi sahibi değil. Preg Dance bedene ve ruha hitap eden dans ve egzersizleriyle özelleştirilmiş bir bale sınıfı. Yaratıcı iş fikirleri niteliğine sahip.

Hugo & Celine, Köpekler İçin Dondurma

Laktoz, şeker içermeyen dondurmalarıyla köpeklere özel dondurmalar yapan Hugo & Celine markası köpeğine düşkün hayvanseverlerin oldukça hoşuna gidecek bir üretim gerçekleştiriyor. Yeni iş fikirleri niteliğine fazlasıyla uygun.

En yaratıcı iş fikirleri, yaratıcı iş fikirleri, sıra dışı ve yaratıcı iş fikirleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.