Güvenli Online Mağaza ile Satışlarınızı Artırın

0 24

Güvenli online mağaza ile satışlarınızı artırın

Her geçen gün daha fazla büyüyen e-ticaret sektöründe güvenlik, tüketiciler için büyük önem taşıyor. E-ticaretin gelişmesiyle birlikte sayıları gün geçtikçe artan online dolandırıcılar, e-ticaret sitelerini aktif olarak kullanan tüketicilerin kabusu olmayı sürdürüyor. Birçok kişinin bu ve benzer nedenlerle hala güvenli olmadığı gerekçesi ile sıcak bakmadığı internetten alışveriş, son yıllarda güvenli sanal pos ödeme, teslimat yöntemleri ile bu algıyı kırmaya başladı.

Araştırmalara göre 2014 yılında dünya çapında 1 trilyon 500 milyar dolar olan e-ticaret hacminin bu yıl sonunda 1 trilyon 700 milyar dolara yükselecek olması, e-ticaret sektörüne henüz adım atmamış ya da mevcut e-ticaretini artırmak, yeni müşterilere ulaşmak isteyenlerin iştahını kabartıyor.

İnternetten alışveriş yapan kullanıcıların yanı sıra internetten ürün satanların da en çok dikkat etmesi gereken kriterlerden biri olan güvenli online alışveriş için sağlam alt yapıya sahip platformların tercih edilmesi gerekiyor.

Günümüzde güvenli ödeme yöntemleri almayan e-ticaret sitelerine kullancıların ilgi göstermediği bilinen bir gerçek. Bu noktada weepay.co devreye giriyor ve internetten alışveriş yapmak isteyenlere güvenli link ile ödeme imkanı sunuyor.

İnternetten ürün satma işini bir e-ticaret sitesi kurmadan yapacak kişilerin de güvenli online mağaza hizmeti sunan platformlarda sanal dükkan açması önemli bir adım olacak.

Bu hizmeti veren e-ticaret platformlarından biri olan weepay.co’da güvenli online mağaza açmak isteyenlere kurumsal sanal pos hizmeti sağlıyor.

weepay.co’dan alınmış olan sanal poslar ile açılacak güvenli online mağazalar aracılığı ile yurt içinde ve yurt dışında sorunsuz ürün satışı yapılabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.