Kadın Takipçi Ve Beğeni Satın Al

0 2

Kadın takipçi satın alımı yapılabilir mi? Bugünün smm panel hizmet içeriklerine baktığımızda, takipçi satın alırken cinsiyet konusunda da tercih yapılabilir olduğunu görmekteyiz. Hizmet paketlerine baktığımızda mesela, içeriklerle ilişkili olarak çeşitli cinsiyet seçeneklerini görüntülüyoruz. Bu neye yarıyor? Aslında biraz üzerine düşündüğünüz vakit neye yaramakta olduğunu daha rahat bir şekilde anlayacaksınız.

Satmak istediğiniz ürünler ya da üretmekte olduğunuz içerikler diyelim ki daha çok kadınlara hitap eder şekildedir. Makyaj malzemesi olabilir ya da YouTube’da kadınlara yönelik içerikler üretiyor olabilirsiniz. Veya kadınların da ilgisini çekmesini istediğiniz bir içerik üretiyorsunuz. Bu noktada algoritmayı kandırmak amaçlı sosyal medya bayilik paneli hizmetleri alabilirsiniz.

Bayilik paneli hizmetlerini bu tarz, cinsiyet tercihleriyle oluşturmaya başladığımızda, kısa bir süre sonrasında algoritmanın da bizim lehimize çalışmakta olduğunu da görebiliriz. Çünkü bugün istisnasız her sosyal medya platformlarında söz konusu olan anahtar kelime etkileşim olmaktadır. Yüksek etkileşim demek aslında daha yüksek olan etkileşimlerin kapısını açmak demektir. Bu açıdan artık algoritmaların daha detaycı bir bakış açısıyla çalışmakta olduğunu da görmekteyiz.

Sosyal medya paneli hizmetlerine baktığımızda, algoritmaya ait olan bu detaycılık söz konusu olmaktadır. Mesela diyelim ki içeriklerinizin cinsiyetlere göre dağılımlarında söz sahibi olmanız sağlanıyor. Ya da yaş aralıklarına göre yapabiliyorsunuz. Bunları belirleyerek takipçi satın aldığınızda etkileşimlerinizi etkilemekte olan kitlenin bu şekilde olması, algoritmaya mesaj olarak iletiliyor. Algoritmalar da bu etkileşimlere uyumlu olan farklı insanları videoya çekmeye çalışıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.