Kombine Ağrı Tedavisi Nedir

0 34

Bel, boyun ve kas ağrıları günümüzün en büyük problemlerinden. Uzun süreler ofis ortamında bilgisayar başında çalışan bireylerin büyük çoğunluğunda şikayetler gözlenmektedir. Oturuş pozisyonlarından, kullanılan yatağa kadar bir çok etken ağrılara sebebiyet vermektedir. Erken tanı durumunda ameliyatsız bir çok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Konusunda uzman Ortopedi Ankara rehabilitasyon merkezi geliştirmiş oldukları kombine ağrı tedavisi yöntemi ile tüm ağrılarınıza çözüm sunmaktadır.

Geliştirdikleri kombine tedavi yöntemi ile bir çok hastalıkta yüksek başarı oranı ile tedavi uygulamaktalar. Bunların başında; boyun kiriçlenmesi ve boyun fıtıklarından kaynaklı baş ağrıları yer alıyor. Kuluç ağrıları ve bel fıtıkları içinde uyguladıkları tedavi yöntemi, kalça kireçlenmeleri ve bursitler içinde çözüm olmakta. Aynı zamanda dizde sıbı azalması, menisküs hasarları ve burkularmalar içinde kombine ağrı tedavisi uygulanamaktadır.

Ankara ortopedi konu hakkında şöyle bir örneklemede bulunuyor. Uzun sureli diz ağrısı olan bir hastada diz kireçlenmesi, kıkırdak harabiyeti, sıvı azalması, meniskus dejenerasyonu ve bunun gibi sorunlar varsa önce proloterapiyle akut bir inflamasyon başlattıktan uygun bir süre sonra yeni hücre oluşumuna ve çoğalmasına katkı vermek amacıyla hastanın ve hastalığın uygunluğuna gore her bölge için ayrı etkisi kanıtlamış mezoterapik ajanlar uygulanıp ilave olarak PRP (eğer hasta uygunsa ozonlanmış prp) ve en sonda dizde bozucu alan da varsa nöralterapi ile tedavi tamamlandığında başarı %100 lere yaklaşmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.