Konya’nın Markası Enkay İnşaat…

0 12

Marka şehre marka projeler üreten ve kısa sürede hayata geçiren Enkay İnşaat , kentin en gözde mekanlarına inşa ettiği konutlarla Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe lider firma olma özelliğini sürdürmektedir.

Hayata geçirdiği projelerle bölgeye ayrı bir renk katan Enkay İnşaat, Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe uzun soluklu projelerin altına imza atmaya devam edecek…

Enkay İnşaat’tan neden daire satın almalısınız?

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak Sektöründeki her türlü dalgalanmaya ve durmaya rağmen yeni projeler üreterek hayata geçirmeyi hedefleyen Enkay İnşaat, projelerinin yanı sıra projelerine verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine çekiyor. Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe hayata geçirdiği projelerle çok konuşulan firma haline gelen Enkay İnşaat, projeleriyle farkını konuşturmaya devam ediyor.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe depreme dayanıklı konutlar üreten Enkay İnşaat, bütün projelerinde daha kaliteli malzeme kullanmış.

Her bir daire girişlerine birinci sınıf çelik kapı takılmış. Antrede sürgü kapak aynalı vestiyer Daire içi kısmi asma tavan uygulaması, Mutfak dolabı membran parlak kapak, Banyoda Duşakabin, Hilton lavabo. Asma tavan. Taban laminant parke, Mutfak tezgahı granit, Mutfakta 3’lü ankastre set, İç kapılar PVC Mdf Pres kapı, İç duvarlar 3D Duvar ve duvar kağıdı, Armatörler aç kapa sistem, Lavaboda Hilton dolaba takılmış. Enkay İnşaat kalitesinden asla ödün vermemiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.